Maler 19. Jhdt.
"Hallstatt", Öl auf Leinwand, 73 x 100 cm, Keilrahmen, Oberflächenmängel, krakeliert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Maler 19. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.01. - 05.02.2014 |