Maler um 1800
"Christus am Kreuz", Öl auf Leinwand, ca. 49 x 33 cm, gerahmt, beschädigt (TH)
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
12.06.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Maler um 1800
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 03.06. - 12.06.2013 |