Salvador Dali *
(Figueras 1904-1989) ohne Titel, Lithographie in Farbe, 25 x 17,5 cm. Nr. 78/150, drucksigniert Dali in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.06.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Salvador Dali *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 05.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.05. - 05.06.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: