Robert Schöffmann *
(Villach 1963-2011) "Männlicher stehender Akt", signiert Schöffmann, Öl auf Karton, 88 x 64 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.05.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Robert Schöffmann *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.04. - 08.05.2013 |