Ernst HUBER *
(Wien 1895 - 1960) "Orientalische Stadt" unten rechts signiert: E. Huber, Farblithografie, ca. 25 x 19 cm, verglast, gerahmt SW 180 - 260
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
02.05.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Ernst HUBER *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.05.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 26.04. - 02.05.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,- -
Cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,-