Hans Ranzoni sen. *
(Wien 1868-1956 Krems) "Waldlandschaft", links unten signiert Hans Ranzoni, Öl auf Holz, ca. 36 x 45 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
29.05.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Hans Ranzoni sen. *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.05. - 29.05.2013 |