Brillant-Damenring
um 1900, Gold ca. 580, 10 Altschliffbrillanten und Diamanten, zus. ca. 0,55 ct, in Silberfassungen, 2,2 g, RW 55
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
29.05.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillant-Damenring
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.05. - 29.05.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Ohrgehänge Morettiköpfe
- .gestempelt/Poststück - Sammlung Schweiz ca. 1854/2008 u.a. mit PAX,
- ** - Ungarn 1927/30 Mi.430-37 und