Spazierstock
![Spazierstock - Um?ní, starožitnosti, šperky Spazierstock - Um?ní, starožitnosti, šperky](/fileadmin/lot-images/91A130513/normal/spazierstock-5377251.jpg)
Holz, Griff Silber 900, Amtspunze Diana 1872-1922, 227,2 g Druckstellen, fleckig øx
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
13.05.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 180,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 180,-
Spazierstock
Holz, Griff Silber 900, Amtspunze Diana 1872-1922, 227,2 g Druckstellen, fleckig øx
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at +43 316 82 94 80 |
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 13.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 03.05. - 10.05.2013 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Diamant Damenring
- Konvolut Roco H0, 2 Stück:
- 13-teiliges Kaffee-und Teeservice mit vergoldetem Dekor, in der Art von Dagobert Peche, Modellnummer: 5564, Ausführung: Fischer & Mieg, Pirkenhammer
- Corum Symbiose verkauft durch R. Ventrella
- Selbstfahrende Arbeitsmaschine (Kehrmaschine) MAN 18.224 LRK 4X2",