Anton Nowak *
(Marburg 1865-1932 Wien) "Herbstweide", signiert, datiert Anton Nowak 1921, Öl auf Leinwand, 200 x 140 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.05.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Anton Nowak *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 03.05. - 10.05.2013 |