Künstler 19. Jh.
Miniatur, Damenportrait Aquarell auf Elfenbein 4,6 x 3,7 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
22.05.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 22.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.05. - 22.05.2013 |