Friedrich Gauermann
(Miesenbach 1807-1862 Wien) Stute mit Fohlen, Radierung von Semeleder, bezeichnet F. Gauermann 1839, A. Semeleder fec. aqua forte 1844, 13 x 19,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
08.05.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 65,-
Friedrich Gauermann
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 08.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.04. - 08.05.2013 |