Jean-Paul Huftier *
(Lallaing/Frankr. 1944 geb.) "Ohne Titel", signiert Huftier, datiert V 88, Mischtechnik, Collage auf Papier, 32,5 x 25 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
12.06.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Jean-Paul Huftier *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 12.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.06. - 12.06.2013 |