Paar Kerzenständer
aus Silber 800, runder Stand, gewundener Balusterschaft, je 1-kerzig, Höhe 21 cm, Dianakopfpunze 1872-1922, Meisterzeichen Klinkosch, 756,5 g, guter Erhaltungszustand
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.06.2013 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.274,-
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Paar Kerzenständer
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 07.06.2013 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.05. - 04.06.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)