Ernst Graner *
(Werdau, Sachsen 1865-1943 Wien) "Rennweg in Wien", signiert, datiert E Graner 17, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 28,5 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren, Rahmen beschädigt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.06.2013 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Ernst Graner *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 06.06.2013 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.05. - 04.06.2013 |