Zhang Xiaogang
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(born Kunming, China in 1958) Two sisters, 2003, colour lithograph on vellum, numbered 27/199, image size 50.4 x 63.5 cm, sheet size 62.5 x 73 cm, framed, (PS)
Expert: Dr. Petra Maria Schäpers
Dr. Petra Maria Schäpers
+49 211 2107747
petra.schaepers@dorotheum.de
16.05.2013 - 19:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 6.490,-
- Odhadní cena:
-
EUR 5.000,- do EUR 5.500,-
Zhang Xiaogang
(born Kunming, China in 1958) Two sisters, 2003, colour lithograph on vellum, numbered 27/199, image size 50.4 x 63.5 cm, sheet size 62.5 x 73 cm, framed, (PS)
Expert: Dr. Petra Maria Schäpers
Dr. Petra Maria Schäpers
+49 211 2107747
petra.schaepers@dorotheum.de
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Sou?asné um?ní |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 16.05.2013 - 19:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 04.05. - 16.05.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce