Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) "Mediterran" Lithographie in Farbe, Prägesignatur Picasso, Nr.728/1500, 33,5 x 52,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.05.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 225,-
- Vyvolávací cena:
Pablo Picasso *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 15.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.04. - 15.05.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: