Gottfried Kumpf, Annaberg/ Salzburg 1930 geb.
"Wien" Levade, Lithographie in Farbe signiert Kumpf, mit ea bezeichnet betitelt, 38 x 56 cm. gerahmt, verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.05.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 625,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 15.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.04. - 15.05.2013 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-