Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Farblithografie, "Salzburg", signiert Kumpf, beschriftet Notturno, die Nr. 284/299, 37,5 x 53 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.04.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.04. - 10.04.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: