Kurt Schmidt *
(Klagenfurt 1917-1985) "2 Blumenvasen", monogrammiert KS, Öl auf Karton, 63 x 90,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.04.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Kurt Schmidt *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.04. - 10.04.2013 |