Fassonhalskette
Gold/Rotgold 585, Länge ca. 45 cm, 31,5 g øG32
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
30.04.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Fassonhalskette
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 30.04.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Anhänger "Fisch"
- Künstler 1. Viertel 20. Jhdt.
- Federkielspitzgerät 18. Jh.