Brillantohrclips
Gold 585, 8 Brillanten zus. ca. 0,30 ct, 2 Malachite und 2 Lapis Lazuli, 12,9 g øG9
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
30.04.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Brillantohrclips
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 30.04.2013 |
Položky z jiných aukcí
- **/*/gestempelt - Sammlungen ab 1945 - AM-Zone
- Christophorus mit Jesuskind, Südtirol, um 2000
- Konvolut Silber Tafelbesteckteile, meist Österreich, um 1900