Fußschale,
Italien, 17. Jh., Majolika, farbig gemalte Wappendarstellung, Höhe 7 cm, Dm.26,5 cm, bestoßen, (Hr)
Expert: Regina Herbst
17.04.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Fußschale,
Expert: Regina Herbst
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.04. - 17.04.2013 |