Ring, Armreif, Collier, Ohrclips
Metall vergoldet, gemarkt Michaela Frey, Blumendekor
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
17.04.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.04. - 17.04.2013 |