Altschliffbrillantsolitär ca. 0,80 ct
Weißgold 585, Damenring, 2,6 g, 1. Hälfte 20. Jh., RW 61
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
17.04.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 950,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.04. - 17.04.2013 |