Saphirdamenring
Weißgold 585, ein Saphir ca. 1 ct, umrandet von 9 Altschliffbrillanten, ca. 1,40 ct, 3,6 g, RW 64 øG3
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.04.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Saphirdamenring
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.03. - 03.04.2013 |