Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Neusiedlersee-Schilfgraben", Lithografie in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 27 x 23 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
03.04.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.03. - 03.04.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-