Josef Büche
(Wien 1848-1917) Bildnis eines Südtirolers, signiert J. Büchse, Öl auf Holz, 29,5 x 23,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
30.04.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 779,-
- Vyvolávací cena:
Josef Büche
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 30.04.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 25.04. - 30.04.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)