G. Nemeth, Ungarn 20. Jahrhundert
Küken, signiert Nemeth G., Öl auf Holz, 29,5 x 20 cm, gerahmt, (Holzplatte stark gebogen), (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
23.04.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 454,-
- Vyvolávací cena:
EUR 350,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 23.04.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 17.04. - 23.04.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)