Franz Demel *
(Wien 1878-1947) Blick auf Salzburg, signiert F Demel, Aquarell auf Papier, 17x 25 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
09.04.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 286,-
- Vyvolávací cena:
Franz Demel *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 09.04.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 04.04. - 09.04.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)