Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Knabenbildnis", Aquarell auf Papier, oval, 38 x 28 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.02. - 06.03.2013 |