Ilse Mayr
(Baden/Zürich 1921 geb.) "Weiblicher Akt", signiert Ilse Mayr, datiert 60, Aquarell auf Papier, 52 x 41 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Ilse Mayr
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.02. - 06.03.2013 |