Martin Esterl*
(Graz 1947 geb.) "Akt", signiert Esterl, datiert 88, Pastellkreide auf Papier, Passep. Ausschnitt 49,5 X 40 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Martin Esterl*
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.02. - 06.03.2013 |