Brillantkrawattennadel um 1900
Gold ca. 580, 10 Altschliffbrillanten ca. 0,75 ct, eine Perle, 2,5 g, 1 Etui
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
20.03.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.03. - 20.03.2013 |