Fritz Wotruba *
(Wien 1907-1975) Ohne Titel, im Stein signiert F Wotruba, Lithografie, Blindstempel Euroart, Blattgröße ca. 48 x 64 cm
Expert: Christian Wiesinger
20.03.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Fritz Wotruba *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.03. - 20.03.2013 |