Ernst Fuchs *
(Wien 1930 geb.) 3 Blätter, tlw. betitelt "Flora Okuli", rechts unten signiert Ernst Fuchs, nummeriert 6089/10000, 28/50, XVI/XX E. A., tlw. mit Widmung, Radierung in Farbe, Blattgrößen ca. 42 x 30 cm, 48 x 32 cm und 45 x 30 cm, Blattränder fleckig
Expert: Christian Wiesinger
06.03.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.02. - 06.03.2013 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-