Hereke Seide ca. 79 x 59 cm
Nordwestanatolien (Türkei), 2. Hälfte 20. Jh., Gebetsteppich mit Lebensbaum, in perfektem Zustand, ca. 1. Mill. Kn/m2, signiert
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
06.03.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hereke Seide ca. 79 x 59 cm
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.02. - 06.03.2013 |