Wilhelm Gösser, Leoben 1881- 1966 Graz
Motive aus dem Saggraben beim Klug, signiert/datiert Gösser 8. VIII.58, 2 Kohlezeichungen, Blattgrößen 20,5 x 20 cm/ 18 x 27,5 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.03.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 14.03. - 22.03.2013 |