Damenring
Gold 585 Brillant ca.0,93 ct Altschliffdiamant ca.0,85 ct (graviert) kleine Brillanten zus. ca.0,15 ct, RW 57, 7,4 g øG7
Expert: Günther Moik
Günther Moik
+43-316-829480
guenther.moik@dorotheum.at
25.03.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-
Damenring
Expert: Günther Moik
Günther Moik
+43-316-829480
guenther.moik@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 14.03. - 22.03.2013 |