Saphirring
Weißgold 585, mit Altschliffbrillant, ca. 0,40 ct, RW 58,58,1 g øG8
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
11.03.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Saphirring
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 28.02. - 08.03.2013 |