Wolfgang Hollegha *
(Klagenfurt 1929 geb.) Ohne Titel, Aquatinta Radierung, handsigniert Hollegha Nr. 11/40, 36 x 36 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.03.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hollegha *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 13.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.03. - 13.03.2013 |