Ernst Graef *
(Leipzig 1909-1985 St. Veit) "Im Garten", signiert Graef, datiert 74, Öl auf Karton, 51 x 36 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Ernst Graef *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.01. - 06.02.2013 |