A. Ludwig, München,20 Jhdt.*
"Blumenstilleben", signiert Ludwig, Mischtechnik auf Karton, revers beschriftet, A. Ludwig München,69,5 x 60 cm, gerahmt, mit Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
A. Ludwig, München,20 Jhdt.*
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.01. - 06.02.2013 |