Fritz Wotruba*
(Wien 1907-1975) "Figurale und geometrische Darstellungen", im Stein signiert F Wotruba, Lithografie, Blindstempel Euro Art, Blattgröße ca. 48 x 64 cm
Expert: Christian Wiesinger
20.02.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Fritz Wotruba*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.02. - 20.02.2013 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: