Fuchsberger
Maler des 20. Jh., Betitelt "Aschach - Rathausgasse", signiert und datiert Fuchsberger (19)86, Aquarell, ca. 58 x 47 cm, Passepartout, Glas, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
06.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Fuchsberger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 06.02.2013 |