Josef Fischnaller *
(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) "Masken", rechts unten signiert und datiert Josef Fischnaller (19)73, nummeriert 17/25, ca. 51 x 30 cm, Passepartout, Glas, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
06.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Josef Fischnaller *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 06.02.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Saphir Ring
- Diamant Halbperlen Blütenbrosche
- Franz Barbarini