Maler Anfang 20. Jh.
"Blumenstrauße in Vase und Äpfel", links unten signiert A. Handl, Öl/Karton, ca. 37 x 25 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
06.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Maler Anfang 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 06.02.2013 |