Joan Anacker
(Deutschland 1878-1955) "Flusslandschaft", links unten signiert Joan Anacker, Öl/Leinwand, ca. 70 x 80 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
06.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Joan Anacker
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 06.02.2013 |