Brillantdamenschmuckgarnitur
Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 2,00 ct, best. aus: 1 Ring, RW 54, 2 Ohrclips Stiften, Schätzgutachten liegt bei, 12,9 gøg13
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
06.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-
Brillantdamenschmuckgarnitur
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 06.02.2013 |