Anton Schrödl
(Schwechat 1820-1906 Wien) Kleine Stallszene, signiert A. Schrödl, Öl auf Zeichenkarton,16,6 x 16,6 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
06.02.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Anton Schrödl
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.02.2013 - 14:00 |
Prohlídka: | 30.01. - 06.02.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-