Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) "Colombe Bleue" Offsetlithographie, drucksigniert Picasso, datiert 28.12.61, 50 x 65 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.02.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Pablo Picasso *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 13.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.02. - 13.02.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: